Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Walencja - Lotnisko

Walencja jest trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii, którego populacja wynosi ponad 800 000 mieszkańców - słynąca z pomarańczy jak i Hiszpańskiego przysmaku czyli paelli staje się być must have wśród turystów co widać także po wynikach lotniska, które obsługuje blisko 140 połączeń.
W rankingu InterNations Expat Insider 2020, Walencja została wybrana najlepszym miastem dla turystów.
Miasto jest także wysoko notowane w rankingach dotyczących najzdrowszych miast do życia, zajmując czołowe pozycje w rankingach czołowych marek.

Miasto wyróżnia się swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi - wyraźnie odróżniają one Walencję na tle pozostałych miast na Półwyspie Iberyjskim - Delfinarium, Katedra czy Muzeum Sztuk Pięknych z pewnością spodobają się klientom będącym w tej pięknej miejscowości.

W wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto dajemy możliwość wynajmu samochodu z biura mieszczącego się zaledwie kilkaset metrów od wyjścia z terminala gdzie klienci transportowani są przystosowanym do przewozu 9 osób busem oznaczonym logiem naszej firmy.
W swojej ofercie skierowanej dla klientów lądujących na lotnisku w Walencji posiadamy samochody od klasy A po busy 9 osobowe.
Do odbioru samochodu wymagane będą dokumenty takie jak prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport oraz karta debetowa lub kredytowa Visa lub Mastercard.
Nie ograniczamy klientów limitami kilometrów więc zwiedź z nami całe wybrzeże nie martwiąc się o jakiekolwiek ograniczenia kilometrów.

Po wylądowaniu na lotnisku wystarczy skontaktować się z firmą, a już w ciągu kilku minut nastąpi spotkanie z naszym przedstawicielem w Hiszpanii znających tak język Polski jak i Angielski, a także chęcią opowie o okolicznych atrakcjach.

Opinia Klientów

Biuro Walencja - Lotnisko liczba ocen 302 ocena 4.87 / 5

zdjęcie: Opel Astra Automat "Po raz kolejny przy wypożyczeniu samochodu upewniłem się w swoim przekonaniu, że jest to rzetelna firma. Zarówno obsługa jak i auta pierwsza klasa. Samochody zadbane, sprawne a w razie potrzeby kontakt z infolinią bezproblemowy. Tak trzymać! "

Baker

zdjęcie: Opel Astra Automat "zdecydowanie polecam!, profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt, dobre i zadbane , nowe samochody (korzystam z tej wypożyczalni w Hiszpanii kolejny raz i na pewno nie ostatni) "

Adam

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Zawsze korzystam z Odkryj-Auto w Alicante lub Walencji i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na jakości usługi. Wszystko jest tak jak powinno. "

Marcin

zdjęcie: Fiat 500 Cabrio "Hiszpańskie wakacje dzięki odkryjauto stały się wyjątkowe. Proces wynajmu przebiegł idealnie. Był to kolejny raz jak odbieram auto w Walencji i jestem pewien, że wrócę. Do zobaczenia w marcu! "

Jacek

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Pierwszy raz wypożyczyliśmy samochód i od razu miłe doświadczenie. Sprawna i sympatyczna obsługa. Samochód doskonale przygotowany do przyjemnej podroży. Czytelny wybór opcji najmu na stronie www - co mnie zachęciło. Wykupiłem pełną opcję i spokojnie podróżowałem! Niebawem chętnie powtórzymy:) "

Wojciech

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Walencja - Lotnisko
Carretera del Aeropuerto, s/n, 46940 Manises, Walencja, Hiszpania
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Ponieważ wszystko jest na 5, zawsze korzystam z tej wypożyczalni. Choć ceny mogły by być bardziej konkurencyjne, szczególnie dla stałych klientów.”

Łatwo szybko i uprzejmie

07-12-2023 - (Poznań - Lotnisko)