Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Słupsk

Słupsk położony zaledwie 17 kilometrów od Morza Bałtyckiego jest nie tylko bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania Pomorza, a także miastem z bogatą historią z którą związane są otwarte dla turystów mury obronne miasta czy też główna atrakcja miasta czyli Zamek Książąt Pomorskich.
Niewiele osób też zapewne wie, ale to właśnie w Słupsku mieści się najstarsza Polska pizzeria działająca już od 1974 r.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich dostępnych klas od najmniejszych pojazdów klasy "A" idealnych do poruszania się po mieście po większe auta, idealne w trasę jak i rodzinne wypady pojazdy 9 osobowe.
Samochody w dniu wynajmu podstawiane są pod Dworzec Główny w Słupsku, gdzie procedura odbioru pojazdu nie powinna zająć więcej niż 10 minut.

Opinia Klientów

Biuro Słupsk liczba ocen 60 ocena 4.98 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Bardzo szybka obsługa, formalności ograniczone do minimum, duży wybór pojazdów, auta nowe lub prawie nowe, dobrze utrzymane. Ceny wynajmu satysfakcjonujące a kontakt czy to telefoniczny, czy mailowy wręcz natychmiastowy. Na pewno wrócę. "

Tomasz

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "20. wynajem i cały czas idealnie. Toyota sprawdziła się świetnie na trasie około 900km, trzy dni wykorzystane optymalnie: opera, teatr, koncert. Specjalne podziękowania dla Pań Anny K. oraz Karoliny K. za pomoc, życzliwość, cierpliwość, za hybrydę, za wszystko. Pozdrawiam serdecznie. "

Piotr S.

zdjęcie: Renault Austral "Ponownie otrzymałem auto lepsze niż zamawiałem -dziękuję. Renault Austral sprawdził się świetnie, duży i wygodny, już nie mogę doczekać się kolejnego wynajmu. Pozdrowienia dla Pana Kamila i Pana Adriana, doskonały kontakt przy odbiorze i zwrocie samochodu. Do zobaczenia wkrótce. "

Piotr S.

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "To już 18. wynajem i 3 rok w Wami. Toyota Corolla Hybrid sprawdziła się świetnie. Mega ukłony dla ekipy z Gdańska (Pana Kamila i Pana Piotra), oraz specjalne podziękowania dla Pani Karoliny K. Pozdrawiam i dziękuję. "

Piotr S.

zdjęcie: Nissan Qashqai "Ponownie rewelacja. Miała być Toyota Corolla a otrzymałem auto Nissan Qashqai, bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam, kolejny wynajem już w październiku. Pozdrawiam całą ekipę odkryj-auto. "

Piotr S.

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Słupsk
Słupsk, Hugona Kołłataja
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Rezerwacja pojazdu w pełni przejrzysta i jasna, ceny bardzo konkurencyjne, sam proces rezerwacji i odbioru pojazdu bardzo szybki i wygodny, a komunikacja przed odbiorem jak i w trakcie na najwyższym poziomie. Pracownicy w punkcie odbioru we Wrocławiu bardzo pomocni, uprzejmi i mili. Samochód bardzo czysty i w pełni zgodny z opisem przy rezerwacji. Zdecydowanie polecam. Planuje kolejne dwa wynajęcia pojazdów na kolejny rok. Pełen profesjonalizm”

Mateusz Antczak

08-12-2023 - (Wrocław - Lotnisko)